Dovanos

dovanos

Rankų darbo šiluma sukurta Jūsų namams – A&JCandles | Home Decor“

DOVANOS

Dovanodami kitiems suteikiame laimės ir džiaugsmo akimirkas, verčiame nusišypsoti. Dovanodami atveriame savo širdį, dalinamės šiluma ir nuoširdumu. A&J Candles | Home Décor siūlo rankų darbo mini žvakutes šventės svečiams, natūralaus 100% sojų vaško žvakes su priedais (džiovintomis levandomis, džiovintomis mini rožytėmis, rožių žiedlapiais, su eteriniais aliejais) įpakuotas į rudo/juodo kartono dėžutes arba natūralaus lino maišelį, natūralias palmių vaško žvakes su spalvomis arba eteriniais aliejais.

fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis

Rankų darbo žvakės iš natūralaus 100% sojų vaško su džiovintomis mini rožytėmis ir rožių žiedlapiais. Žvakė gali būti įpakuota į rudo kartono dėžutę su langeliu, į juodo kartono dėžutę surištą auksiniu kaspinu arba į natūralaus 100% lino rankų darbo maišelį, kuri paskui galima panaudoti smulkmenėlėms susidėti. Žvakės talpa 180g. Daugiau nuotraukų galite rasti skiltyje Nuotraukos.

fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis

Rankų darbo A&J Candles | Home Décor kuriamos žvakės yra išskirtinė dovana Jūsų mylimam žmogui. Sojų vaško žvakės pagamintos su džiovintomis levandomis arba eteriniais aliejais. Įpakuotos į rudo kartono dėžutę su langeliu, į juodo kartono dėžutę su auksiniu kaspinu arba į natūralaus lino maišelį. Talpa 180g. Daugiau nuotraukų galite rasti skiltyje Nuotraukos.

fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis

Mini žvakutės sukurtos kaip mini dovanėlės Jūsų šventės svečiams. Tai žvakutės stiklainiuose po 35ml iš natūralaus palmių vaško gali būti su spalva arba eteriniais aliejais. Stiklainis gali būti įpakuotas papildomai į natūralaus lino maišelį, kurio dydis 10cm x 12cm. Daugiau nuotraukų galite rasti skiltyje Nuotraukos.

fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis
fotokampelis

Naujovė ir originalumas – šie žodžiai puikiai apibūdina šias žvakes. Žvakės pagrindas pagamintas iš betono bei nudažytas aukštos kokybės spalvotais dažais skirtais būtent betonui. Vaškas – 100% natūralus palmių vaškas, gali būti spalvotas arba baltas. Kaip dovanos gali būti pakuotos į rudo kartono dėžutę su langeliu po 1vnt., rudo kartono dėžutę po 4vnt. arba į natūralaus 100% lino rankų darbo maišelį.
Daugiau nuotraukų galite rasti skiltyje Nuotraukos.

 

Žvakių kaina priklauso nuo įpakavimo, norimo vaško, spalvos, kvapo, kiekio, todėl prašome kreiptis el.paštu ir suteiksime visą norimą informaciją. Perkant didesnį kiekį arba užsakant kartu su gėlių siena, foto siena arba šviečiančiomis „LOVE“ raidėmis taikomos nuolaidos.